Harita yükleniyor…

Özel Anıttepe Kız Öğrenci Yurdu

Anıttepe Mahallesi Kubilay Sk. No:41 Çankaya - ANKARA, Ankara,
Çankaya, Turkey
Kız Öğrenci Yurdu
 • 1135
 • 0

  Açıklama

  Ülkemizin çağdaş, düşünen, çözüm yaratabilen insanlara ihtiyacı vardır. Bunu da ancak eğitim düzeyini yükselterek elde edebiliriz.

  Eğitimci insanlar tarafından kurulup işletilen bir kurumdur. Kurumumuz üniversitede eğitim yapan genç arkadaşların barınma sorununu gidermek yoluyla eğitime katkıda bulunmak, sağlıklı, çağdaş ve rahat bir ortamda bireylerin başarısını arttırmak ve bu yolla ülkemizin kalkınmasına yardımcı olmak amacıyla çalışmaktadır.

  Hepimizin bildiği gibi üniversiteler, gençliğin kendisini geliştirmesi için gerekli olan zengin kültürel ve sosyal ortamları yaratan kurumlardır. Eğitim yaşantımızı tamamladıktan sonra üniversite geçmişimizin içimizde uyandırdığı duyguların dokusunda, bu anıların güzel veya buruk oluşunda, yurt yaşantısının payı büyüktür. Ülkemizde “YURT” dendiğinde, geçmişte yaşanmış deneyimlere bağlı olarak, her üniversite mezununun gözünün önünde birbirinden çok farklı, çok büyük çeşitlilik gösteren imge ve izlenimler canlanır.

  Kız Öğrenci Yurdumuz:

  Hem sağlıklı bir eğitim ve mutlu bir öğrencilik hayatının önemli bir parçası olarak, hem dostlukların kurulduğu ve pekiştiği, hoşgörünün, paylaşmanın, yardımlaşmanın, kısacası birlikte yaşama sanatının öğrenildiği bir mekan olarak gördüğümüz yurdumuza biz çok özel bir özen gösterdik: Öğrencilerimizin, bir taraftan birbirleriyle arkadaşlık ederek hoşça vakit geçirebilecekleri, diğer taraftan huzur içinde ders çalışabilecekleri, aynı zamanda kendilerine ideal bir aile mekanını aratmayacak sıcaklıkta odalar olarak tasarladık yurdumuzu.

  Geleceğinize yönelik attığınız en önemli adım olan üniversite hayatının hepiniz için hayırlı olmasını diler, hepinizi gönülden kutlarız.

  Özellikler

  24 Saat Güvenlik
  Sabah Kahvaltısı
  Çamaşır ve Ütü Odası
  Günlük Temizlik
  Mini Buzdolabı
  Çalışma Masası
  Çizim Odası
  Kafeterya
  Duş ve WC
  Oda Telefonu
  Akşam Yemeği
  TV ve Uydu Yayını
  Kişisel Dolap
  Asansör
  Kamera Sistemi
  Hobi ve Oyun Odası
  Haftalık Temizlik
  Etüt Odası
  Spor Salonu
  Klima
  Mutfak
  İnternet

  Ekstra Bilgiler

  Yatak Kapasitesi: 100
  Website: www.anittepekizyurdu.com
  Telefon: 03122297668
  GSM: 05309429111

  Yorum Yaz