Harita yükleniyor…

Çelen Kız Öğrenci Yurdu

Prof. Muammer Aksoy Cad. No:37 Bahçelievler / Ankara, Ankara,
Çankaya, Turkey
Kız Öğrenci Yurdu
 • 1196
 • 0

  Açıklama

  Yurt Müdürü : Ayşe Dişli

  2017-2018 Eğitim-Öğretim yılında, “Önceliğiniz, önceliğimiz” sloganıyla yola çıkarak, 30 oda, 62 yatak kapasitesi ve öğrencilerimizin birlikte kullanacakları ortak yaşam alanlarıyla, onlara kaliteli, konforlu ve huzurlu bir rezidans hizmeti sunmanın yanı sıra, deneyimli, güleryüzlü ve alanında uzman profesyonel kadrosu ile aile ortamı sıcaklığını hissettirmeyi hedefleyen Çelen Kız Öğrenci Yurdu, eğitim hayatı boyunca öğrencilerimizin başarısına katkı sağlayacak hizmetler sunmayı hedeflemiştir.

  1991 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuş olan İsmail Çelik İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti., bugün yurtiçi ve yurtdışında inşaat, enerji, petrol ve turizm sektörlerinde, çağdaş yönetim anlayışı ve binlerce çalışanı ile Türkiye’ nin önde gelen şirket topluluklarındandır. İsmail Çelik Şirketler Grubu olarak, geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla, en iyisini yapmak için daima en iyilerle çalışarak, kaliteden asla ödün vermeden, 5 yıldızlı otel standardında inşa ettiğimiz, Çelen Kız Öğrenci Yurdu’nu öğrencilerimizin hizmetine sunmanın haklı gururu ve heyecanını yaşıyoruz.

  HİZMETLERİMİZ

  YEMEKHANE

  Konusunda uzman aşçı ve aşçı yardımcılarından oluşan kadrosuyla yemekhanemiz hafta içi sabah 07.00-09.00 hafta sonu 08.00-11.30 saatleri arasında açık büfe kahvaltı ve akşam 17.30-19.30 saatleri arasında da akşam yemeği hizmeti vermektedir. Mutfağımıza alınan ürünler mutlaka gıda kontrolünden geçmektedir. Hazırlanan tüm yemekler hijyen kurallarına uygun, profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanmakta olup, kullanılan araç ve gereçler düzenli olarak yıkanıp, dezenfekte edilip, öğrencilerimizin kullanımına sunulmaktadır. Mutfakta oluşabilecek herhangi bir yangın tehlikesine karşı, önlem amaçlı ocak üstünde bulunan davlumbaz içi gazlı söndürme sistemi devreye girerek olası yangını anında engeller.

  CAFE VE DİNLENME ODASI

  Yurdumuzda, öğrencilerimizin boş zamanlarını keyifli sohbetler eşliğinde vakit geçirerek değerlendirmeleri veya misafirlerini ağırlamaları için özel olarak tasarlanmış bir dinlenme odası mevcut olup, aynı zamanda burada bir cafe hizmeti sunulmaktadır.

  KÜTÜPHANE VE ETÜT ODASI

  7/24 Açık olan kütüphane ve etüt odasında, öğrencilerimiz diledikleri gibi çalışabilirler. Etüt odamız ve kütüphanemiz konforlu, ferah ve öğrencilerimizin rahat bir şekilde çalışmasına uygun olarak tasarlanmıştır. Ayrıca öğrencilerimizin faydalanabilmesi için bilgisayar, printer ve fotokopi cihazları bulunmaktadır.

  DANIŞMA

  Öğrencilerimizin tüm istek ve şikayetlerini karşılamak, onlara her konuda yardımcı olmak ve gerektiğinde ilgili kişiye yönlendirebilmek için, Yurt Sorumlularımız 7/24 Danışma Bankosu’nda bulunmaktadır.

  7/24 GÜVENLİK

  Çelen Kız Öğrenci Yurdu’nda yüksek güvenlik önlemleri alınmış olup; giriş, çıkışlar ve tüm ortak alanlar 7/24 güvenlik kameralarıyla kontrol edilmektedir. Olası yangınlara karşı koruma önlemleri alınmış olup, muhtemel bir yangına karşı can ve mal kaybının yaşanmaması için gereken tüm tedbirler alınmıştır. Deprem yönetmeliğine uygun olarak tasarlanıp inşa edilen binamızda yangın merdiveni, yangın çıkışları ve yer-yön tabelaları gibi güvenliği sağlayıcı her türlü önlem alınmıştır.

  ODA TEMİZLİĞİ

  Odalarda her gün düzenli oda temizliği hizmeti verilmektedir. Haftada bir kez yıkanıp ütülenen nevresim takımlarının değişimi personelimiz tarafından yapılmaktadır. Ortak kullanım alanları ise her gün temizlenerek, dezenfekte edilmektedir.

  ÇAMAŞIRHANE / ÜTÜ

  Çamaşır ve kurutma makinalarının bulunduğu çamaşırhanemizde, öğrencilerimiz çamaşırlarını yıkayıp, kurutabilir ve ütüleyebilirler.

  KABLOLU / KABLOSUZ İNTERNET ERİŞİMİ

  Tüm odalarımızda ve ortak kullanım alanlarında yüksek hızda, sınırsız kablolu/kablosuz internet erişimi bulunmaktadır.

  KİŞİSEL ÖĞRENCİ DEPOSU (VALİZ ODASI)

  Öğrencilerimiz, yurdumuzun zemin katında bulunan, özel depo alanında, kullanmadıkları eşyalarını sürekli olarak muhafaza edebilirler.

  TAMİR / BAKIM

  Öğrencilerimizin odaları ile ilgili bakım ve onarım hizmeti anında verilmektedir.

   

  Özellikler

  24 Saat Güvenlik
  Sabah Kahvaltısı
  Çamaşır ve Ütü Odası
  Günlük Temizlik
  Mini Buzdolabı
  Çalışma Masası
  Kafeterya
  Duş ve WC
  Akşam Yemeği
  TV ve Uydu Yayını
  Kişisel Dolap
  Asansör
  Kamera Sistemi
  Haftalık Temizlik
  Etüt Odası
  İnternet
  Balkonlu Oda

  Ekstra Bilgiler

  Yatak Kapasitesi: 62
  Website: www.celenyurt.com.tr
  Telefon: 03122231185
  GSM: 05332204668

  Yorum Yaz