Harita yükleniyor…

Ankara Özel Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu

Çamlıtepe Mah. Ozanlar Sok. No: 7 Kurtuluş Çankaya / ANKARA Necatibey Şube : Kızılay Mah. Necatibey Cad. No:55 Çankaya / ANKARA, Ankara,
Çankaya, Turkey
Kız Öğrenci Yurdu
 • 1148
 • 0

  Açıklama

  Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu kurulduğu andan itibaren Atatürk ilke ve inkılaplarını benimsemiş, 21. Yüzyıla yakışır bir yurt olarak en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Yurdumuz Milli Eğitim Bakanlığı’ na bağlı olarak çalışmakta ve bakanlığın tebliğine göre yönetilmektedir. Zahide Hanım Öğrenci yurtları Ankara Üniversitesinin tek akredite öğrenci yurdudur.

  Yurt olarak amacımız sadece konaklama hizmeti sunmak değil, bunun yanı sıra ülkemizin geleceği olan gençlerimizin sosyal gelişmelerine de katkıda bulunmayı hedeflemektedir. Bu hedefe yürürken de yurt yönetiminde profesyonel, tecrübeli ve güler yüzlü bir yönetim kadrosu ile öğrenci ve ailelilerin memnuniyeti sağlanmaya çalışılmaktadır.

  Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu konum itibariyle Üniversitelere ve toplu taşıma araçlarına en yakın noktadadır. Yurt olarak öğrencilerimizi ders stresinden biraz olsun uzaklaştırmak için düzenlediğimiz moral geceleri, tiyatro, sinema etkinlikleri ve gezilerle güçlü dostlukların başlaması ve pekiştirilmesi sağlanmaktadır.

  Amacımız farklı ortamlardan gelen kızlarımıza aynı çatı altında ortak duyguları yaşatabilmektir. Zahide Hanım Kız Öğrenci Yurdu öğrencileri ve çalışanları ile büyük bir ailedir.

  Özellikler

  24 Saat Güvenlik
  Sabah Kahvaltısı
  Çamaşır ve Ütü Odası
  Günlük Temizlik
  Mini Buzdolabı
  Çalışma Masası
  Çizim Odası
  Kafeterya
  Duş ve WC
  Oda Telefonu
  Akşam Yemeği
  TV ve Uydu Yayını
  Kişisel Dolap
  Asansör
  Kamera Sistemi
  Hobi ve Oyun Odası
  Haftalık Temizlik
  Ücretsiz Servis
  Etüt Odası
  Spor Salonu
  Klima
  İnternet
  Balkonlu Oda

  Ekstra Bilgiler

  Yatak Kapasitesi: 416
  Website: www.zahidehanimkizyurdu.net
  Telefon: 03124354400
  GSM: 05454953533

  Yorum Yaz