Harita yükleniyor…

Ankara Anka Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Marmara Şubesi

Marmara Sokak No:36 Kızılay / Çankaya / ANKARA, Ankara,
Çankaya, Turkey
Erkek Öğrenci Yurdu
 • 1171
 • 0
  Ankara Anka Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Marmara Şubesi
  Ankara Anka Yüksek Öğrenim Erkek Öğrenci Yurdu Marmara Şubesi
  Yetkiliyle İletişime Geç

  Açıklama

  Anka Erkek Öğrenci Yurtları eğitim ve inşaat alanlarında markalaşmış Meşaleler Yapı A.Ş. firmasının Ankara’ nın kalbinde, sosyal ve kültürel mekanlarının merkezi Kızılay’ da faaliyet gösteren yüksek öğrenim erkek öğrenci yurt şubeleridir. Yurtlarımız öğrencilerimize otel konforu sağlarken, rahat ders çalışma ortamları ve geniş sosyal alanlar sunmaktadır. Yurtlarımızın mükemmel konumları ile öğrencilerimiz okullarına yürüyerek, metro, otobüs ya da dolmuş gibi geniş toplu taşıma seçenekleri ile rahatça ulaşabilmektedir.

  Yurt Anka kendisine ilke olarak; demokrat, hümanist, duyarlı, aydın, entelektüel olmayı seçmiştir.Birlikte yönetim felsefemiz yurdumuzun temel ilkesidir. Bilimle ve ortak akılla aydınlık geleceğe ulaşılacağımıza inanıyoruz.

  Halk ve Marmara şubelerimizde kaliteli hizmeti butik yurt işletmeciliği mantığıyla sunmaktayız. Konfor odaklı yurtlarımızda toplam kapasitemiz 83 ve 73’ tür. Yurt Anka Halk şubemizde 1, 2, 3, 4 ve 5 kişilik odalarımız bulunurken, Marmara şubemizde 1, 2 ve 3 kişilik odalarımız vardır. Halk şubemizde 1 kişilik odalarda, Marmara şubemizde ise tüm odalarımızda tuvalet ve banyo odaların içerisindedir. Odalarımızın tamamı laminant parke ile kaplanmış, bazalı yataklarla döşenmiştir.

  Günlük oda temizlikleri, haftalık nevresim takımı değişimi, 24 saat sıcak su, açık büfe sabah kahvaltısı ve geniş menülü, lezzetli ve doyurucu akşam yemeği imkanları sunuyoruz. Öğrencilerimize yurdumuza özel kafeteryalarımızda günün yorgunluğunu, stresini atabilecekleri alanlar sunabiliyoruz. Kafeteryalarımızda geniş ekran LCD televizyonlarda maç izleyen öğrencilerimiz her an atıştırmalıklarını da kantinlerimizden temin edebiliyorlar.

  Temiz ve havadar yemekhanelerimizde, porselen tabaklarda sunulan sabah kahvaltıları ve akşam yemeklerini restoran havasında yaşamalarını sağlıyoruz. Geniş lobimiz ve çoklu sosyal alanlarımızda eğlenceli bir sene geçirmelerini istiyoruz. Aydınlık, ferah, rahat ders çalışma salonumuzda öğrencilerimizin ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılarken onların üniversite eğitimleri boyunca okullarının en başarılı öğrencileri olması için her türlü imkanla destekliyoruz. Etüt salonumuzun haricinde öğrencilerimiz odalarında da rahatlıkla ders çalışmaları için; 1, 2, 3 ve 4 kişilik odalarımızda tüm kişi sayıları kadar çalışma masası bulunduruyoruz.

  Misyonumuz

  “Gençliği yetiştiriniz, onlara ilim ve irfanın müsbet fikirlerini veriniz, geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.”

  Vizyonumuz

  Özgürlüğün anlamından, anlamın özgürlüğüne kurulacak çağdaş bir köprü oluşturmak.

  Özellikler

  24 Saat Güvenlik
  Sabah Kahvaltısı
  Çamaşır ve Ütü Odası
  Günlük Temizlik
  Mini Buzdolabı
  Çalışma Masası
  Kafeterya
  Duş ve WC
  Akşam Yemeği
  TV ve Uydu Yayını
  Kişisel Dolap
  Asansör
  Kamera Sistemi
  Hobi ve Oyun Odası
  Etüt Odası
  Mutfak
  İnternet

  Ekstra Bilgiler

  Yatak Kapasitesi: 150
  Website: www.ankaerkekyurdu.com
  Telefon: 03124331733
  GSM: 05325408098

  Yorum Yaz