Apart, Öğrenci Apartı, Apart Oteller, Yurt, Pansiyon ve Otel Rehberi | Apartara.com

Özel Beyazıt Erkek Öğrenci Yurdu

Özel Beyazıt Erkek Öğrenci Yurdu - Detaylar (İstanbul)

Konaklama Türü: Yurt
Özellik: Erkek Öğrenci Yurdu
İnternet: Var

Ulaşım: Istanbul Üniversitesine 200 m mesafededir. Yurdumuza 100 m mesafedeki hizli tramvay istasyonundan Eminönü, Sirkeci, Zeytinburnu, Esenler, Otogar ve Yesilköy hava limanina hizli ulasim saglanmaktadir. Yine yurdumuza 100 m mesafedeki Beyazit Meydani'ndaki belediye otobüsü merkez duraklarindan sehrin her semtine hat mevcuttur.
Eşyalar: Her odada ders çalışmaya uygun masa, öğrenci sayısı kadar sandalye, sehpa, özel geniş dolaplar ve ayna mevcuttur.


Hakkımızda

Yurdumuz Istanbul’un tam merkezinde, Beyazit Gedikpasa Caddesindedir. Istanbul Üniversitesine 200 m mesafededir. Ayrıca şehrin en önemli ulaşım ve tasimacilik adreslerinin kesisme noktasindaki ideal konumuyla ögrenciler için büyük avantaj teskil etmektedir.

Yurdumuza 100 m mesafedeki hizli tramvay istasyonundan Eminönü, Sirkeci, Zeytinburnu, Esenler, Otogar ve Yeşilköy hava limanina hizli ulasim saglanmaktadir. Yine yurdumuza 100 m mesafedeki Beyazit Meydani’ndaki belediye otobüsü merkez duraklarindan sehrin her semtine hat mevcuttur.

Odalarımız 15m2, 20m2, 30m2 büyüklüğünde ve ders çalışmaya uygun genişliktedir.

Tümü dış cepheye bakışlı, ferah ve gün ışığı görmektedir. Odalarımız, 2 – 4 ve 4 kişilik suit odalar olup ranza ve tek yatak şeklinde düzenlenmiştir. Her iki seçenekte sunulmuştur.

Tel : 0212 517 59 93

Adres: Mimar hayrettin mah. gedikpaşa cad. no: 68 – 70

Web: www.beyazitogrenciyurdu.com


Fatih Özel Beyazıt Yüksek Öğrenim Öğrenci Yurdu, Gedik Paşa Caddesi, İstanbul,

1 gönderi “Özel Beyazıt Erkek Öğrenci Yurdu”

  1. RAMAZAN TURA dedi ki:

    YURDUNUZ İST.ÜNİV. HASAN ALİ YÜCEL EĞİTİM FAKÜLTESİNE YÜRÜME KAÇ DAKİKADIR? BİR VE İKİ KİŞİLİK ODA FİYATLARINIZ SON FİYAT NE KADAR OLUR?
    İYİ ÇALIŞMALAR…………

Soru sor


Doğrulama Sorusunu Cevaplayın: *

Benzer Gönderiler

Bu Sayfayı Yazdır (Çıktısını Al)

Sayfayı Yazdır

Soru sor

Yorum & Soru

Yol Haritası

Yol Haritası

div style="clear:both;">