Apart, Öğrenci Apartı, Apart Oteller, Yurt, Pansiyon ve Otel Rehberi | Apartara.com

Mutlu Apart Hotel

Mutlu Apart Hotel - Detaylar (Aydın)

Konaklama Türü: Apart
Özellik: Apart Otel
TV: Var

Ulaşım: Plaja 150 m mesafede
Eşyalar: TV, klima, buzdolabı, mutfakta her türlü mutfak eşyası (Çatal, bıçak, tencere, tava, açacak vb.) ve ocak bulunmaktadır.
Diğer: 300 kişi kapasiteli dört yıldız normlarında bakanlık belgeli


Hakkımızda

Otelimiz Altınkum plajına sadece 150 metre mesafede, 300 kişi kapasiteli dört yıldız normlarında bakanlık belgeli bir apart oteldir.

Apartlar 2 ve 4 kişiliktir. Tüm apartlar iki odalıdır; yatak odası ve oturma salonu olmak üzere.Oturma salonunun bir bölümü mutfak şeklinde düzenlenmiş yemek masası ve iki çekyat lıdır. Tüm apartlarda Banyo, Lavabo,WC, TV, Klima, Buzdolabı, Mutfakta her türlü mutfak eşyası(Çatal, bıçak, tencere, tava, açacak vb.) ve Ocak bulunmaktadır.

Otelimiz sizlere çocuk kulübü, Pool bar, Garden bar, Restaurant, iki adet müşteri ve bir adet servis asansörü, Market, Havuz, çocuk parkı, bahçesiyle ve güleryüzlü personeliyle güzel bir tatil sunar.

Otelimizde bir hafta boyunca her gün ve gece çocuklar ve büyükler için her türlü eğlence, çeşitli aktiviteler, animasyonlar, Türk geceleri, Barbekü partileri ve Bilardo turnuvaları düzenlenmektedir.

Mutlu Apart Otel, Bakanlık belgeli, 4 yıldız standartlarında kalitesi belgeli, sekiz yıldır birlikte çalıştığı dünyanın en büyük tur şirketi AIRTOURS tarafından son dört yıldır üstüste Ege bölgesinde en iyi hizmet kalitesi ile ödüle layık görülmüş ve ödüllendirilmiştir.

NOT: OTELİMİZDE SU YUMUŞATMA SİSTEMİ MEVCUTTUR

Web: www.mutluapart.com

Tel: 0 256 813 62 26


Altınkum No:4, Aydın, Didim

Soru sor


Doğrulama Sorusunu Cevaplayın: *

Benzer Gönderiler

Bu Sayfayı Yazdır (Çıktısını Al)

Sayfayı Yazdır

Soru sor

Yorum & Soru

Yol Haritası

Yol Haritası

div style="clear:both;">